Sukienka z frędzlami, czyli jak postawić na oryginalny styl?

W kobiecej szafie warto mieć sukienkę, która dzięki swojej elegancji uświetni rangę danego wydarzenia. Zazwyczaj taką rolę przypisuje się nieśmiertelnej i ponadczasowej małej czarnej. Od czasu odkrycia jej przez Coco Chanel staje się symbolem kobiecości w najpiękniejszym wydaniu. W zasadzie można uznać, że jest to sukienka, która pasuje na każdą okazję i do każdej sylwetki. Dlatego jest absolutnym must have każdej kobiecej szafy. A co by powiedzieć na to, jakby mała czarna wystąpiła jako sukienka z frędzlami? Dlaczego nie? Taka sukienka zyska na swojej klasie i elegancji. Będzie idealną propozycją na przyjęcia lub bankiety.

Frędzle, cekiny, falbanki – modowe ozdobniki

Ozdobniki sukienek wpływają na stylizację. Niektóre zyskują na swojej elegancji, inne na awangardzie. W zależności od tego jaki efekt chcemy uzyskać, z takich dodatków korzystamy. Frędzle przy sukience pojawiały się już w innych sezonach. Można nawet uznać, ze to inspiracja minionej epoki.

Sukienka z frędzlami staje się doskonałą propozycją na przyjęcia i bankiety. Frędzle swobodnie okalają nogi i stają się ich dekoracją. Dzięki obecności frędzli można w zasadzie zrezygnować z innych ozdobników. Wystarczy jedynie skusić się na delikatną biżuterię, ale to nie ona ma tutaj grać pierwsze skrzypce.

Sukienka z frędzlami. Stylizacja dla kobiet niezależnych

Sukienka z frędzlami jest też doskonałym zabiegiem tuszującym wszelkie niedoskonałości sylwetki. Frędzle, tak jak i falbanki optycznie odwracają uwagę od mankamentów. Dla kobiet z małym biustem, falbanka z frędzlami umiejscowiona na klatce piersiowej optycznie ten niedostatek powiększa. Dlatego świadomość swojego ciała, swojej sylwetki pozwala na dobór takich stylizacji, które będą wydobywać naturalne piękno, a ukrywać to, co niekoniecznie jest atutem. Puszczone swobodnie od góry do dołu frędzle są niezwykłą ozdobą sukienki.

Warto dodać, że frędzle świeciły swoje triumfy nie tylko przy sukniach. Można było je spotkać także jako elementy obuwia lub torebek.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *